Najnowsze informacje

Płocki raport drogowy 3 listopada

3 listopada  w Płocku zamknięte dla ruchu są odcinki ul. Harcerskiej, Wiadukt, Ostatniej i Rybaki.

Bieżące naprawy jezdni i chodników będą dziś prowadzone na ul. Armii Krajowej.

Targowa – ograniczenia w ruchu

Do 6 listopada obowiązywać będzie czasowa organizacja ruchu na ulicy Targowej na wysokości działki nr ew. 91 i 92/1. Czasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona w związku z budową nowych zjazdów i rozbiórką istniejących. Utrudnienia to: ograniczenia prędkości i prace w bezpośrednim sąsiedztwie jezdni.

Rybaki

W związku z rewitalizacją bulwarów wiślanych  ul. Rybaki została całkowicie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Kawieckiego do amfiteatru. Dojazd do amfiteatru, Morki, zalewu Sobótka jest możliwy wyłącznie od ul. Parowa i Szpitalnej.

Dobrzykowska, Portowa – budowa drogi rowerowej

Na ulicach Dobrzykowska i Portowa trwa budowa drogi rowerowej. Obowiązuje czasowa organizacja ruchu, ograniczenie prędkości, zwężenie jezdni.

Pasaż Roguckiego

W związku z realizacją inwestycji „Rozwój terenów zieleni w mieście Płocku” Pasaż Roguckiego jest terenem budowy i pozostaje zamknięty dla ruchu pieszych. Prosimy o zachowanie ostrożności i niewchodzenie na teren budowy.

Zmiana organizacji ruchu na Kostrogaju

W związku z realizacją inwestycji drogowej „Rozbudowa ulicy Przemysłowej i przebudowa ulicy Kostrogaj wraz z niezbędną infrastrukturą w celu udostępnienia terenów inwestycyjnych na Osiedlach: Łukasiewicza i Trzepowo” na ulicach: Wiadukt, Kostrogaj, Przemysłowa zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu.

Zobacz kolejny artykuł

Złodzieje wybierają się w rejs?

19 kwietnia przy ulicy Rybaki w Płocku nieznani sprawcy ukradli dwie kotwice. Straty oszacowano na …