Najnowsze informacje

Płocka policja podsumowała święta

24 grudnia na ulicy Wyszogrodzkiej w Płocku doszło do wypadku. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 74-letni mężczyzna, kierujący samochodem renault, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 81-letnią kobietę, która doznała złamania nogi i została zabrana do szpitala – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W czasie świąt doszło do 30 kolizji – 18 na ulicach Płocka i 12 na drogach powiatu. Policjanci zatrzymali siedmiu nietrzeźwych kierowców – pięciu w Płocku na ulicach: Targowej, 7 Czerwca 1991 r., Wyszogrodzkiej, Kościuszki i al. Piłsudskiego oraz dwóch w miejscowościach: Słomin i Nowy Duninów. Do izby wytrzeźwień funkcjonariusze odwieźli 35 osób.
Pomiędzy 22 a 23 grudnia z ulicy Grota Roweckiego w Płocku nieznani sprawcy ukradli opla insignia. Straty oszacowano na około 140 tysięcy złotych.
26 grudnia w miejscowości Sędek, gmina Staroźreby, złodzieje włamali się do domu. Ukradli biżuterię. Straty oszacowano na około 10 tysięcy złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Mężczyzna zatrzymany za atak na konkubinę

Gostynińscy policjanci zatrzymali 35-latka, który groził i ranił nożem swoją konkubinę. Dodatkowo mężczyzna odpowie za …