Płock za pół ceny – zgłoszenia tylko do piątku

Po ubiegłorocznym udanym starcie akcji turystyczno-promocyjnej „Płock za pół ceny” Urząd Miasta Płocka wspólnie z Radiem ZET organizuje kolejną edycję tego wydarzenia. W tym roku odbędzie się ono w drugi wrześniowy weekend (8-10 września).
Jeszcze tylko do jutra – piątek, 18 sierpnia – hotele, restauracje, kawiarnie, puby, sklepy, punkty usługowe, instytucje kulturalne i sportowe oraz miejsca rozrywki mogą zgłaszać chęć udziału w akcji. Warto to zrobić, bo pierwsza edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, zarówno mieszkańców Płocka i województwa mazowieckiego, jak i turystów z całej Polski. Z oferty skorzystało ok. 25-30 tys. osób. W tym roku do akcji przyłączyło się już blisko 100 punktów.
Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin tegorocznego „Płocka za pół ceny” można znaleźć na stronie internetowej www.plockzapolceny.pl. Tam także publikowane są szczegółowe informacje na temat wydarzenia, lista partnerów itd. Aktualne informacje dostępne są również na Facebooku.
Udział w akcji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest obniżenie o 50 procent cen przynajmniej części produktów lub usług w zamian za szeroką kampanię promocyjną. Wszystkie partnerskie punkty zostaną także oznaczone specjalnymi plakatami tak, aby turyści i mieszkańcy łatwo mogli je odnaleźć.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Plan pracy drogowców na 16 marca

Starostwo Powiatowe w Płocku poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Trwają …