Piątkowy wieczór z piosenkami Pawła Wójcika

Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak w piątek, 12 stycznia o godz. 20.00 wystąpią w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki. Płoccy muzycy promują swoją najnowszą płytę „Wysocki po mojemu”. Ostatnie bilety na koncert w cenie 35 zł można jeszcze kupić w bileterii POKiS.
Paweł Wójcik to płocki gitarzysta i pieśniarz. Jest zdobywcą Grand Prix im. Jonasza Kofty 31. Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA 2013, Grand Prix festiwalu w Ostrołęce oraz nagrody im. Wojciecha Bellona na 48. Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie.
Od lat sam pisze teksty i muzykę do swoich piosenek. Na koncie posiada cztery wydane płyty: „Piosenki ze szkłem”, „Obrazki”, „Uliczna” oraz najnowsza – „Wysocki po mojemu”, na którą składają się jego tłumaczenia i osobiste interpretacje utworów Włodzimierza Wysockiego. Koncertuje wspólnie z Tomaszem Sarniakiem (instrumenty klawiszowe). W swoich utworach Wójcik zazwyczaj porusza tematy związane z Płockiem.
Tych, którym nie uda się przybyć na koncert 12 stycznia, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza na drugi koncert duetu Wójcik-Sarniak, który odbędzie się w piątek 19 stycznia o godz. 20.00 w sali koncertowej POKiS. Bilety w cenie 30 zł można wciąż kupić w bileterii POKiS oraz na www.pokis.infoserw.pl.

Zobacz kolejny artykuł

Spotkanie z Mikołajem Grynbergiem

Muzeum Żydów Mazowieckich – oddział Muzeum Mazowieckiego w Płocku –zaprasza jutro (24 kwietnia) na spotkanie …