Najnowsze informacje
anal pump

Noc z detektywami wśród książek

18 lipca, w godz. 18.00-1.00 w ogrodzie Książnicy Płockiej trwać będzie Noc Detektywów, z udziałem gościa specjalnego – autora, podróżnika, instruktora w szkołach przetrwania Krzysztofa Petka. W programie nocnej imprezy spotkanie z autorem połączone z rozwiązywaniem zagadek, elementami dziennikarstwa śledczego, opowieściami pełnymi humoru, ale i tajemnic. Autor da krótki pokaz sztuki walki i przeprowadzi szkolenie samoobrony dla detektywów. Następnie uczestnicy wylosują zadanie do wykonania. Będzie to ciąg zagadek prowadzących od miejsca do miejsca w bibliotece i jej okolicach.
Noc detektywów trwać będzie od 18.00 do 1.00. Później wszyscy chętni będą mogli przenocować wśród książek. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy, tel. 24 268 00 36, e-mail: metod@ksiaznicaplocka.pl. Noc Detektywów odbędzie się w ramach projektu PSPKiB „Bibliobystrzaki na tropie” dofinansowanego ze środków Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka”.
(l.)

Zobacz kolejny artykuł

Posłowie PO spotkali się z płocczanami

Zdaniem szefa klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej Sławomira Neumanna przyszłoroczne wybory samorządowe pokażą, czy można wygrać …