Najnowsze informacje

Nietrzeźwa rowerzystka i niewybuchy

15 maja doszło do dwóch wypadków – w Płocku i w Bielsku.
– Pierwszy z wypadków miał miejsce w Płocku na ul. Piłsudskiego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca mazdy nie ustąpił pierwszeństwa autobusowi KM, zmuszając go do gwałtownego hamowania. W jego wyniku jedna z pasażerek autobusu przewróciła się i doznała urazu nogi. Kobietę zabrano do szpitala. Do drugiego zdarzenia doszło w Bielsku. Nietrzeźwa rowerzystka uderzyła w prawidłowo jadącego opla. W wyniku zderzenia kobieta złamała nogę – informuje oficer prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
Do nietypowego znaleziska doszło 15 maja w Zągotach (gm. Bielsk). Odnaleziono tam 46 pocisków do działa przeciwlotniczego z czasów II Wojny Światowej. Amunicja została zabezpieczona i zabrana przez saperów.
15 maja policja odnotowała 12 kolizji – dziewięć na terenie Płocka i trzy na drogach powiatu. Mundurowi doprowadzili do izby wytrzeźwień 10 osób.
W środę, 16 maja policyjny patrol w nieoznakowanym radiowozie wyposażonym w wideorejestrator będzie można spotkać do godz.14.00 na trasie Płock – Mława, natomiast od 14.00 do 22.00 na trasie Płock – Sierpc.
(e.k)

Zobacz kolejny artykuł

Kontrole prędkości

Do niedzieli, 20 maja płocka drogówka będzie prowadziła wzmożone kontrole prędkości. Policyjne patrole można będzie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.