Najnowsze informacje

Napad na stację paliw w Gąbinie – aktualizacja

Płocka policja potwierdza, że dziś (piątek, 20 kwietnia) około godziny 4.50 doszło do napadu na stację paliw przy ulicy Składkowskiego w Gąbinie. Mężczyzna zażądał od personelu stacji paliw wydania pieniędzy. Gotówkę zabrał i uciekł. – Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia i zatrzymania sprawcy. Na razie nie udzielamy więcej informacji w tej sprawie – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do budynku stacji paliw wszedł ubrany na czarno, zamaskowany mężczyzna. – W ręku trzymał przedmiot przypominający broń. Wymusił na pracownikach wydanie kilkuset złotych – dodaje Krzysztof Piasek.
Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które przed godziną 5.00 przejeżdżały w pobliżu stacji paliw Orlenu przy ulicy Składkowskiego w Gąbinie. – Być może ktoś ma nagranie z rejestratora jazdy. Prosimy o kontakt także osoby, które mogły zauważyć coś nietypowego we wspomnianym czasie wokół stacji paliw. Oczywiście gwarantujemy anonimowość – mówi K. Piasek.
Informacje można przekazywać pod numerami telefonów 24 266 15 60 lub alarmowym 997.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Kontrole prędkości

Do niedzieli, 20 maja płocka drogówka będzie prowadziła wzmożone kontrole prędkości. Policyjne patrole można będzie …