Najnowsze informacje

17 grudnia na drogach

Miejski Zarząd Dróg informuje, że dziś na ulicy Maneżowej będzie naprawiany chodnik. Na ulicach Borowickiej, Parcele i Boryszewskiej drogowcy będą łatać dziury w jezdniach.
Na ul. Królewieckiej, Kwiatka i al. Piłsudskiego Wodociągi Płockie prowadzą prace w infrastrukturze podziemnej metodą bezodkrywkową. Na ulicy stoją specjalistyczne pojazdy ciężarowe oraz pracują ludzie, co może powodować ograniczenia w ruchu.
Trwa przebudowa ul. Harcerskiej w Borowiczkach. W efekcie na skrzyżowaniu ul. Harcerskiej – Korczaka – Pocztowej powstanie rondo, a na ul. Harcerskiej nowe chodniki, droga rowerowa i oświetlenie. Obowiązuje czasowa organizacja ruchu i zwężenia jezdni. Ruch odbywa się wahadłowo z wykorzystaniem tymczasowej sygnalizacji świetlnej. Inwestycję realizuje Miejski Zarząd Dróg. Umowny termin realizacji ze zgłoszeniem do odbioru to 29 stycznia 2016 r.
W związku z pracami ulica Harcerska na odcinku od ul. Warmińskiej do ul. Korczaka jest zamknięta dla ruchu. Czasowa organizacja ruchu przewiduje objazd ulicami: Warmińską – Podlaską – Żuławską. Planowany termin otwarcia – do 20 grudnia 2015 r.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Plan pracy drogowców na 25 maja

Starostwo Powiatowe w Płocku poinformowało o bieżących naprawach na drogach powiatu. Baza nr 1 Trwają …