Najnowsze informacje
anal pump

W niedzielę otwarty zostanie sezon turystyczny w Płocku

Nastały pierwsze cieplejsze dni, więc wiele osób nabrało ochoty na wycieczki. I słusznie. Właśnie rozpoczyna się oficjalnie sezon turystyczny w Płocku! Bo nasze miasto też warto poznać. Nawet nie wiecie, jak jest atrakcyjne. Przekonacie się o tym jeżdżąc po Płocku meleksem!
A to wszystko już w niedzielę, 23 kwietnia. W programie otwarcia sezonu turystycznego w Płocku przewidziane są m.in. spacery z przewodnikiem po mieście. Na Starówce znajdziecie też serwis rowerowy, w którym będzie można oznakować rowery. W godz. 15.00–17.00 warto zajrzeć do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku na piknik. Nie zabraknie tu atrakcji dla dzieci, gawęd i konkursów. Wręczone zostaną również podziękowania osobom mającym wpływ na rozwój turystyki w naszym mieście.
Specjalne atrakcje na otwarcie sezonu turystycznego w Płocku przygotowały również Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Płocka Galeria Sztuki, Muzeum Mazowieckie, Regionalne Muzeum Poczty, Małachowianka, Towarzystwo Naukowe Płockie, Park Linowy – Funpark, Żegluga Płocka oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.
Akcję organizują wspólnie Urząd Miasta Płocka i Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna w ramach siódmej edycji Otwarcia Sezonu Turystycznego na Mazowszu, zainicjowanej przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Spacer śladami historii miasta

Warto wybrać się na kolejny wakacyjny spacer, by poznać wyjątkową historię naszego miasta związaną z …