Najnowsze informacje

Szkopek w Pazera Racing

Czy motocyklista zdobędzie tytuł Mistrza Polski po raz jedenasty?

Paweł Szkopek, dziesięciokrotny motocyklowy mistrz Polski, aktualny mistrz najbardziej prestiżowej klasy Superbike i jedyny polski zawodnik mający na koncie punkty w mistrzostwach świata World Superbike szykuje się do kolejnego sezonu. W Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski i w europejskiej serii Alpe Adria startować będzie w teamie Pazera Racing.
Paweł ma 41 lat. Pochodzi z podpłockiego Dobrzykowa. Jest najszybszym i najbardziej utytułowanym polskim zawodnikiem wyścigów motocyklowych. Czy w tym roku uda mu się sięgnąć po tytuł Mistrza Polski po raz jedenasty? Zapału i umiejętności na pewno mu nie brakuje. Sprzęt również jest dobry i sprawdzony. To Yamaha YZF-R1 o mocy ponad 230 KM.
Ekipa Pazera Racing już cieszy się z tej współpracy. Paweł nie tylko ma szanse na zwycięstwo, ale może się też podzielić swoim doświadczeniem z kolegami z zespołu. A Pazera Racing ma w planach wystawienie pięciu zawodników na motocyklach marki Yamaha. Ich oficjalna prezentacja, jak również pokaz barw i motocykli Pazera Racing odbędzie się na przełomie marca i kwietnia, podczas targów Wrocław Motorcycle Show.
Wcześniej zawodnicy wyruszą do Hiszpanii na pierwsze przedsezonowe testy. Mistrzostwa Polski rozpoczną się z kolei w maju na torze w Poznaniu. Będzie to połączona runda WMMP i Alpe Adria.
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Arek Reca zawodnikiem Bergamo

Rekordowy transfer Wisły Płock Wydaje się kibicom, że jesteś w Płocku bardzo długo, a to …