Najnowsze informacje
anal pump

Seniorzy przegrali 0 : 4 z Górnikiem

Górnik Zabrze – Wisła Płock 4: 0 (2: 0)
Bramki zdobywali: Igor Angulo 38”, 44”, 58”, Mateusz Wieteska 53”.
Górnik Zabrze: Tomasz Loska – Maciej Ambrosiewicz, Mateusz Wieteska, Dani Suarez, Michał Koj – Damian Kądzior (68. Rafał Wolsztyński), Szymon Matuszek, Szymon Żurkowski, Rafał Kurzawa – Łukasz Wolsztyński (78. Marcin Urynowicz), Igor Angulo (85. Dariusz Pawłowski).
Wisła Płock: Seweryn Kiełpin – Cezary Stefańczyk, Igor Łasicki, Damian Byrtek, Patryk Stępiński – Konrad Michalak, Damian Rasak (46. Damian Szymański), Dominik Furman, Giorgi Merebashvili (60. Nico Varela) – José Kanté, Mateusz Piątkowski.
José Kanté ujrzał w meczu dwie żółte kartki, w 68. min musiał opuścić boisko.
Pozostałe wyniki: Korona Kielce – Bruk Bet Nieciecza 2: 1, Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice 0: 1, Wisła Kraków – Lechia Gdańsk 1: 1, Lech Poznań – Arka Gdynia 3: 0, Sandecja Nowy Sącz – Pogoń Szczecin 2: 1, Legia Warszawa – Zagłębie Lubin 2: 1.
IV liga: Dolcan Ząbki – Wisła II Płock 0: 3, Drukarz Warszawa – Mazur Gostynin 0: 1, Huragan Wołomin – Błękitni Raciąż 2: 1, Korona Ostrołęka – Mławianka Mława 3: 0, Pogoń II Siedlce – KS Łomianki 4: 1, Mazovia Mińsk Mazowiecki – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2: 1, MKS Ciechanów – Bug Wyszków 2: 2, Bzura Chodaków wycofała się z rozgrywek.
Wisła Płock jest w tabeli na II miejscu, mając na swoim koncie 7 pkt., tyle co lider – Mazur Gostynin. Obydwie drużyny są niepokonane w tym sezonie.
Liga okręgowa: Amator Maszewo – Kasztelan Sierpc 1: 4, Skra Drobin – Unia Iłów 0: 4, Orzeł Goleszyn – Stegny Wyszogród 0: 1, Skrwa Łukomie – Zryw Bielsk 4: 2, Delta Słupno – Unia Czermno 2: 1, Świt Staroźreby – Start Proboszczewice 0: 1, Błyskawica Lucień – Wicher Cieszewo 3: 2. Po dwóch kolejkach na czele tabeli z dwoma zwycięstwami są: Kasztelan Sierpc, Stegny Wyszogród i Delta Słupno.
Klasa „A”, wyniki 1. kolejki: Polonia Radzanowo – Wisła Główina Sobowo 5: 0, Błękitni Gabin – GKS Góra 3: 1, Mazowia Słubice – Huragan Bodzanów 3: 2, Stoczniowiec Płock – Pogoń Słupia 1: 1, Kasztelan Białe Błoto – Spójnia Mała Wieś 4: 0, Wisła Nowy Duninów – ULKS Ciółkowo. 3: 0.
Centralna Liga Juniorów: Jagiellonia Białystok – Wisła Płock 2: 2, Znicz Pruszków – Moto Lubin 2: 0, Korona Kielce – Cracovia 0: 5, Resovia – Stal Rzeszów 1: 0, MKS Polonia Warszawa – UKS SMS Łódź 3: 2, Progres Kraków – MOSP Białystok 4: 0, Stomil Olsztyn – Wisła Kraków 0: 1, ŁKS Łódź – Legia Warszawa (przełożony na 20 września).
Po 4 kolejkach Wisła Płock zajmuje przedostatnie, 15. miejsce w tabeli.

Jol.

Tabela po 7. kolejce

1 Lech Poznań 7 14 14 : 4
2 Zagłębie Lubin 7 14 11 : 4
3 Legia Warszawa 7 13 10 : 7
4 Jagiellonia Białystok 7 13 9 : 8
5 Wisła Kraków 7 13 9 : 9
6 Górnik Zabrze 7 12 16 : 10
7 Sandecja Nowy Sącz 7 11 8 : 7
8 Śląsk Wrocław 7 9 8 : 9
9 Korona Kielce 7 8 9 : 10
10 Piast Gliwice 7 8 8 : 12
11 Pogoń Szczecin 7 7 7 : 9
12 Arka Gdynia 7 7 4 : 8
13 Wisła Płock 7 7 3 : 9
14 Lechia Gdańsk 7 6 8 : 9
15 Bruk Bet Nieciecza 7 5 5 : 9
16 Cracovia 7 5 9 : 14

Zobacz kolejny artykuł

Porażka na inaugurację Ligi Mistrzów. Vardar lepszy od Wisły [ZDJĘCIA]

W pierwszym meczu rozgrywek EHF Ligi Mistrzów drużynie Wisły Płock nie udało się odnieść zwycięstwa. …