Najnowsze informacje
anal pump

Odrobinę zabrakło do podium

Damian Chrzanowski, zawodnik KP MZOS Płock wystartował w zimowych mistrzostwach Polski seniorów i młodzieżowców i zajął na swoim koronnym dystansie 200 m stylem motylkowym IV miejsce.
Tegoroczne mistrzostwa odbyły się w Lublinie. Wystartowało troje podopiecznych Jurija Szyczkowa. Największy sukces odniósł 17-letni Damian Chrzanowski, walczący o medal na swoim koronnym dystansie 200 stylem motylkowym. Płocczanin zajął w wyścigu IV miejsce wśród polskich seniorów, meldując się na mecie po 1.57.36 sek.
Podopieczny trenera Szyczkowa jest juniorem. O IV lokatę rywalizował z dużo starszymi kolegami i niewiele brakowało, by wywalczył medal. Na dystansie o połowę krótszym także popłynął bardzo dobrze, zajmując VIII miejsce i poprawiając swój rekord życiowy.
Oprócz Damiana w zawodach brali udział również Dominika Kowalska i Piotr Sternak, którzy zanotowali rekordy życiowe. Jol.

Czołówka ucieka Nafciarzom

Wisła zanotowała wcześniej trzy zwycięstwa z rzędu na swoim boisku. A ponieważ grała ciekawie, szybko …