Najnowsze informacje
anal pump

Mnóstwo medali do rozdania

UKS Eljot Płock był gospodarzem turnieju gwiazdkowego dla najmłodszych zawodników judo. W imprezie wzięło udział 220 zawodników i zawodniczek z 10 klubów: UKS Sensej, UKS Judo-Kano, UKS Sakura, MMKS Jutrzenka i gospodarze (wszyscy z Płocka) oraz UKS Olimp Bielsk, UKS Siódemka Sochaczew, UKS Shizoku Ostróda, UKS Piranie Grodzisk i KSJ Victoria.
Zawodnicy UKS Eljot Płock zdobyli 43 medale, w tym 16 złotych, 12 srebrnych i 15 brązowych. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Kalwas z drużyny gospodarzy, startujący w dwóch kategoriach wagowych: 33 i 36 kg. Płocczanin w sumie stoczył 9 walk i wszystkie wygrał.
Najlepszą zawodniczką turnieju została również reprezentantka Eljot Płock Michalina Zalewska. Dodatkowo statuetkami nagrodzono Oliwiera Jankowskiego (Sakura) i Maję Kikolską (Sensej).
Złote medale zdobyli: Sylwia Kopczyńska, Maksymilian Podel, Zuzia Jędryczka, Adam Morawski, Mateusz Kalwas, Igor Miaśkiewicz, Adam Maszeńda, Szymon Augustyniak, Kordian Januszewski, Dawid Januszewski, Paweł Szymczak, Michalina Zalewska, Ada Szymborska, Anita Szymborska, Szymon Kwiatkowski i Wiktoria Świder.
Medale srebrne: Andrzej Jankowski, Pamela Białecka, Wiktor Wawrzyński, Kuba Wołowiec, Jędrek Zalewski, Oliwia Bielska, Klaudia Nowakowska, Krystian Bętlewski, Franciszek Michałek, Kuba Chmurzyński, Kuba Żołek i Szymon Głuszek.
Medale brązowe: Asia Gugała, Kuba Bregier, Kuba Mielczarek, Bartek Keklak, Tomek Augustniak, Patryk Królikowski, Aleks Moszeńda, Wiktoria Fuz, Eryk Pietrzak, Tomasz Doliński, Dominika Berner, Maciej Augustyniak, Julia Szulborska, Filip Orliński i Szymon Krupiński.
Kolejność drużyn: Eljot, Olimp, Shizoku, Piranie, Sensej, Sakura, UKS Victoria, MMKS Jutrzenka, Siódemka i Judo-Kano Płock.
***
W Sochaczewie rozegrany został towarzyski turniej judo, w którym wystartowały dwie zawodniczki UKS Eljot Płock: Sylwia Kopczyńska i Zuzia Jędryczka. Obie ukończyły zawody na II miejscach, zdobywając srebrne medale, Sylwia w kategorii wagowej 44 kg, Zuzia w kategorii 56 kg. Jol.

Czołówka ucieka Nafciarzom

Wisła zanotowała wcześniej trzy zwycięstwa z rzędu na swoim boisku. A ponieważ grała ciekawie, szybko …