Najnowsze informacje

Nauczycielka z Suska w setce najlepszych w Europie

Po naszych wspólnych sukcesach w skali kraju zrozumiałam, że to nie oceny bardzo dobre i celujące z moich przedmiotów są najważniejsze, nie wzorowe zachowanie, ale wzbudzanie w młodzieży pewności siebie, wiary we własne możliwości i wzmacnianie za wszelką cenę poczucia ich własnej wartości, kreatywności, rozwijania ich pasji, umiejętności współpracy. Wiedziałam już, że jest w mojej mocy im to uświadomić, dać im poczucie bycia wyjątkowym, najlepszym. Swoją pozytywną energię przekazuję, jak potrafię najlepiej, moim podopiecznym. Tak o swojej pracy mówi Joanna Urbańska, która od 13 lat jest nauczycielem biologii, chemii i fizyki w maleńkiej szkole w Susku. Jej pasja do nauczycielskiej pracy i zarażania uczniów chęcią do poszukiwania czegoś nowego ponownie została nagrodzona. Joanna Urbańska znalazła się liście New Europe 100, czyli liście największych innowatorów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Joanna Urbańska została wyróżniona za wkład w rozwój edukacji. Tegorocznych laureatów wyłoniono 23 listopada w Sofii. Projekt New Europe 100 organizowany jest przez Fundację Res Publica we współpracy z Google, Finacial Times i Międzynarodowym Funduszem Wyszehradzkim.

Zobacz kolejny artykuł

Sierpeckie obchody niepodległościowe

Wykład dra Zbigniewa Girzyńskiego, historyka Wydziału Nauk Historycznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu pt. „Józef …