Najnowsze informacje

Kasztelański Festiwal Smaków

Zachęcony sukcesem poprzedniego Kasztelańskiego Festiwalu Smaków, Sierpc postanowił pójść za ciosem i organizuje drugą edycję imprezy. Od piątku, 11 sierpnia do niedzieli, 13 sierpnia na wszystkich, którzy odwiedzą festiwal czeka świetna zabawa.
W ubiegłym roku impreza była dwudniowa. Teraz organizatorzy zdecydowali się na trzy dni zabawy. Przez ten czas nie zabraknie przede wszystkim dobrej muzyki. Ale nie tylko. Będą konkursy, pokazy rzemieślnicze, wystawy i cała rzesza stoisk z różnorodnym asortymentem.
Pierwszego dnia imprezy od godz. 18.30 sceną zawładną sierpeckie zespoły. Wystąpią BallonNowy, We Play Blues, CzK i BIG CHILD, SkumajToKotejro, BigA plus. Zgodnie z wolą internautów, którzy oddawali głosy, gwiazdą wieczoru będzie legenda polskiego rapu – O. S. T. R. Początek tego koncertu planowany jest na 22.30. O 23.30 do wspólnej nocnej zabawy zaproszą publiczność DJ Jaśko Muzykant i DJ Pablo.
W sobotę, 12 sierpnia Festiwal wystartuje o godz. 13.00. Wtedy rozpoczną się animacje dla dzieci i młodzieży. O 17.20 zaplanowano rozpoczęcie imprezy przez burmistrza Sierpca, Jarosława Perzyńskiego. O muzyczne doznania zadbają zespoły The Engineers Band (godz. 17.30), GOOSE BUMPS (godz. 19.20), Loosehead (godz. 20.45. Na scenie pojawią się także laureaci konkursu wokalnego „Muzyka otwiera duszę”: Paweł Rydz, Karolina Potocka, Kinga Rutkowska, Natalia Zalewska.
Koncert gwiazdy wieczoru, czyli Sylwii Grzeszczak rozpocznie się o godz. 22.00. Drugi dzień Festiwalu zakończy zabawa z DJ-ami. Ale oprócz muzyki organizatorzy przewidzieli też sporo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.
Ostatni dzień Festiwalu upłynie pod znakiem muzyki Disco Polo. Ale zanim na scenie pojawią się zespoły uprawiające ten gatunek muzyki, o 13.00 ruszą animacje dla dzieci i młodzieży. O 17.50 zagra miejska młodzieżowa orkiestra dęta OSP w Sierpcu. O 18.40 na scenie pojawi się sierpecki zespół The Presya. Zagrają także Skaner (godz. 19.30), Playboys (godz. 21.00), Czadomen (godz. 22.30). Wieczór zwieńczy DJ Jaśko Muzykant.

(gsz)

Zobacz kolejny artykuł

Będą kolejne duże inwestycje w Sierpcu

Tegoroczny budżet Sierpca to kwota dochodów w wysokości 66 mln zł. Wydatki mają wynieść ponad …