Najnowsze informacje

Kasztelański Festiwal Smaków

Zachęcony sukcesem poprzedniego Kasztelańskiego Festiwalu Smaków, Sierpc postanowił pójść za ciosem i organizuje drugą edycję imprezy. Od piątku, 11 sierpnia do niedzieli, 13 sierpnia na wszystkich, którzy odwiedzą festiwal czeka świetna zabawa.
W ubiegłym roku impreza była dwudniowa. Teraz organizatorzy zdecydowali się na trzy dni zabawy. Przez ten czas nie zabraknie przede wszystkim dobrej muzyki. Ale nie tylko. Będą konkursy, pokazy rzemieślnicze, wystawy i cała rzesza stoisk z różnorodnym asortymentem.
Pierwszego dnia imprezy od godz. 18.30 sceną zawładną sierpeckie zespoły. Wystąpią BallonNowy, We Play Blues, CzK i BIG CHILD, SkumajToKotejro, BigA plus. Zgodnie z wolą internautów, którzy oddawali głosy, gwiazdą wieczoru będzie legenda polskiego rapu – O. S. T. R. Początek tego koncertu planowany jest na 22.30. O 23.30 do wspólnej nocnej zabawy zaproszą publiczność DJ Jaśko Muzykant i DJ Pablo.
W sobotę, 12 sierpnia Festiwal wystartuje o godz. 13.00. Wtedy rozpoczną się animacje dla dzieci i młodzieży. O 17.20 zaplanowano rozpoczęcie imprezy przez burmistrza Sierpca, Jarosława Perzyńskiego. O muzyczne doznania zadbają zespoły The Engineers Band (godz. 17.30), GOOSE BUMPS (godz. 19.20), Loosehead (godz. 20.45. Na scenie pojawią się także laureaci konkursu wokalnego „Muzyka otwiera duszę”: Paweł Rydz, Karolina Potocka, Kinga Rutkowska, Natalia Zalewska.
Koncert gwiazdy wieczoru, czyli Sylwii Grzeszczak rozpocznie się o godz. 22.00. Drugi dzień Festiwalu zakończy zabawa z DJ-ami. Ale oprócz muzyki organizatorzy przewidzieli też sporo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.
Ostatni dzień Festiwalu upłynie pod znakiem muzyki Disco Polo. Ale zanim na scenie pojawią się zespoły uprawiające ten gatunek muzyki, o 13.00 ruszą animacje dla dzieci i młodzieży. O 17.50 zagra miejska młodzieżowa orkiestra dęta OSP w Sierpcu. O 18.40 na scenie pojawi się sierpecki zespół The Presya. Zagrają także Skaner (godz. 19.30), Playboys (godz. 21.00), Czadomen (godz. 22.30). Wieczór zwieńczy DJ Jaśko Muzykant.

(gsz)

Zobacz kolejny artykuł

Uczniowie z Ekonomika na zagranicznym stażu

Kolejna grupa uczniów z Zespołu Szkół nr 2 w Sierpcu wyjechała na staże do zagranicznych …