Najnowsze informacje
fot. Grzegorz Szkopek

VII Dni Bulkowa

W najbliższy weekend, 17–18 czerwca, odbędą się VII Dni Bulkowa i XV festyn rodzinny Stowarzyszenia „Nasza Przyszłość”. Zapowiada się mnóstwo świetnej zabawy.
Sobota, 17 czerwca upłynie pod znakiem sportu. O godz. 9.10 w hali ZSO w Bulkowie ruszą międzyszkolne turnieje siatkówki i piłki nożnej. Godzinę później na stadionie rozpoczną się zmagania w futbolowym turnieju sołectw, a na boisku do siatkówki plażowej turniej w tej dyscyplinie sportu.
Na godz. 11.00 zaplanowano rozpoczęcie międzyszkolnego konkursu plastycznego Stowarzyszenia „Nasza Przyszłość”. Wczesnym popołudniem, o 13.00 rozpocznie się turniej sołectw. Zwieńczeniem dnia sportowego będzie wspólny grill dla wszystkich uczestników.
W niedzielę, 18 czerwca Dni Bulkowa rozpoczną się o 13.30 mszą świętą w kościele Trójcy Świętej. Po nabożeństwie na terenach wokół ZSO w Bulkowie ruszy blok występów artystycznych, w którym zaprezentują się uczniowie i zespoły z terenu gminy.
Na 15.50 zaplanowano oficjalne rozpoczęcie Dni Bulkowa, wręczenie stypendiów wójta gminy oraz nagród i wyróżnień. Od godz. 15.00 ruszą stoiska wystawowe, wesołe miasteczko oraz kawiarenka Stowarzyszenia „Nasza Przyszłość”, gdzie będą konkursy i zabawy dla dzieci, turniej tenisa stołowego, kiermasz staroci. O 15.00 rozpocznie się także serwowanie darmowej grochówki dla wszystkich uczestników imprezy.
Na muzycznej scenie o godz. 17.00 pojawi się zespół GrooveBusterz, a godzinę później B-QLL. O 19.15 zaplanowano wręczenie nagród w turnieju sołectw, a chwilę później występ zespołu The Voice Orchiestra. O godz. 20.00 ruszy zabawa taneczna z DJ MAX’T.
Wśród innych atrakcji Dni Bulkowa będą pokazy sprzętu wojskowego z 38 Sochaczewskiego Dywizjonu Zabezpieczenia Obrony Powietrznej im. mjra Feliksa Kozubowskiego oraz ścianka wspinaczkowa.

(gsz)

Zobacz kolejny artykuł

Siatkarskie zmagania

Już po raz ósmy gmina Bodzanów stała się stolicą siatkówki powiatu płockiego. Wszystko za sprawą …