Najnowsze informacje
fot. Grzegorz Szkopek

VII Dni Bulkowa

W najbliższy weekend, 17–18 czerwca, odbędą się VII Dni Bulkowa i XV festyn rodzinny Stowarzyszenia „Nasza Przyszłość”. Zapowiada się mnóstwo świetnej zabawy.
Sobota, 17 czerwca upłynie pod znakiem sportu. O godz. 9.10 w hali ZSO w Bulkowie ruszą międzyszkolne turnieje siatkówki i piłki nożnej. Godzinę później na stadionie rozpoczną się zmagania w futbolowym turnieju sołectw, a na boisku do siatkówki plażowej turniej w tej dyscyplinie sportu.
Na godz. 11.00 zaplanowano rozpoczęcie międzyszkolnego konkursu plastycznego Stowarzyszenia „Nasza Przyszłość”. Wczesnym popołudniem, o 13.00 rozpocznie się turniej sołectw. Zwieńczeniem dnia sportowego będzie wspólny grill dla wszystkich uczestników.
W niedzielę, 18 czerwca Dni Bulkowa rozpoczną się o 13.30 mszą świętą w kościele Trójcy Świętej. Po nabożeństwie na terenach wokół ZSO w Bulkowie ruszy blok występów artystycznych, w którym zaprezentują się uczniowie i zespoły z terenu gminy.
Na 15.50 zaplanowano oficjalne rozpoczęcie Dni Bulkowa, wręczenie stypendiów wójta gminy oraz nagród i wyróżnień. Od godz. 15.00 ruszą stoiska wystawowe, wesołe miasteczko oraz kawiarenka Stowarzyszenia „Nasza Przyszłość”, gdzie będą konkursy i zabawy dla dzieci, turniej tenisa stołowego, kiermasz staroci. O 15.00 rozpocznie się także serwowanie darmowej grochówki dla wszystkich uczestników imprezy.
Na muzycznej scenie o godz. 17.00 pojawi się zespół GrooveBusterz, a godzinę później B-QLL. O 19.15 zaplanowano wręczenie nagród w turnieju sołectw, a chwilę później występ zespołu The Voice Orchiestra. O godz. 20.00 ruszy zabawa taneczna z DJ MAX’T.
Wśród innych atrakcji Dni Bulkowa będą pokazy sprzętu wojskowego z 38 Sochaczewskiego Dywizjonu Zabezpieczenia Obrony Powietrznej im. mjra Feliksa Kozubowskiego oraz ścianka wspinaczkowa.

(gsz)

Zobacz kolejny artykuł

Oczyszczalnia za 5 mln zł

Oczyszczalnia ścieków w Słupnie zostanie zmodernizowana. Inwestycja będzie kosztować ponad 4,8 mln zł. Wójt gminy …