Najnowsze informacje
anal pump

Jubileusz złotych godów w Radzanowie

Osiem par z terenu gminy Radzanowo świętowało jubileusz 50-lecia małżeństwa. Tradycyjnie, jak przystało na taką uroczystość, atmosfera była podniosła i wzruszająca.
Głównym punktem spotkania z okazji złotych godów było wręczenie medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie” nadanych jubilatom przez prezydenta RP. Odznaczenia otrzymali Czesława i Zygmunt Kaczyńscy, Lidia i Lucjan Kłysiakowie, Grażyna i Szczepan Kopytowie, Anna i Henryk Mioduscy, Kazimiera i Stefan Nowaccy, Danuta i Stanisław Pejtowie, Sabina i Tadeusz Wacholowie oraz Janina i Ryszard Żaglewscy. Medale wręczyli im wójt Sylwester Ziemkiewicz i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Grabarczyk.
Wzruszonym małżonkom towarzyszyli członkowie najbliższej rodziny, a wśród gości byli m.in. ks. Franciszek Stepnowski i ks. Janusz Wiśniewski. Było mnóstwo życzeń i gratulacji. Nie zabrakło okolicznościowego tortu. Uroczystość umilił występ Natalii Kobielskiej, podopiecznej Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie.

(gsz)

Zobacz kolejny artykuł

Pieniądze dla Drobina i Bodzanowa

Samorząd województwa mazowieckiego pomoże kolejnym gminom, które ucierpiały podczas sierpniowych nawałnic. W tym gronie znalazły …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.