Najnowsze informacje
anal pump

Scheda po Hiszpanach

Młodzi zawodnicy gostynińskiej Football Education Academy odbyli treningi na profesjonalnych obiektach sportowych i rekreacyjnych – byli w Gniewinie, gdzie w 2012 roku przebywała i trenowała reprezentacja Hiszpanii.
Grupa 30 zawodników Football Education Academy spędziła siedem dni w hotelu Mistral w Gniewinie – w tym samym miejscu, w którym podczas Euro 2012 przebywała reprezentacja Hiszpanii.
Młodzi zawodnicy mieli możliwość udziału w zajęciach na terenie pięknych obiektów sportowych, w profesjonalnych warunkach. Treningi odbywały się dwa razy dziennie. Atrakcją były także sparingi z miejscową drużyną. Młodym adeptom futbolu sprzyjała pogoda. Najważniejsza była oczywiście piłka nożna, ale na dzieci czekało również wiele innych atrakcji. Po treningach młodzi piłkarze relaksowali się w hotelowym basenie oraz grali w piłkę plażową na plaży w Dębkach. Poza tym zawodnicy zwiedzili gdańską Starówkę oraz piłkarski Stadion Energi Gdańsk.

(eg)

Zobacz kolejny artykuł

Dwie uprawy konopi w powicie gostynińskim

W Gorzewie oraz Zaborowie gostynińscy policjanci znaleźli prawie 550 sztuk konopi indyjskich. Wszystkie rośliny zostały …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.