Najnowsze informacje

Najpopularniejszy w plebiscycie dzielnicowy Stanisławski

St. asp. Grzegorz Stanisławski został najpopularniejszym dzielnicowym 2017 roku w powiecie gostynińskim.
W tym roku mieszkańcy powiatu gostynińskiego swoje głosy mogli oddawać za pomocą ankiet papierowych oraz ankiety internetowej zamieszczonej na stronie gostynińskiej komendy.
8 lutego w gostynińskiej komendzie zebrała się komisja konkursowa, która wyłoniła „Najpopularniejszego Dzielnicowego roku 2017”. Został nim st. asp. Grzegorz Stanisławski – dzielnicowy rejonu III Rewiru Dzielnicowych KPP w Gostyninie.
– Jednym z ciekawszych uzasadnień wyboru tego dzielnicowego było: „za skuteczność, odpowiedzialność, zaangażowanie w trudnych sprawach, zawsze chętny do pomocy, uczynny i uśmiechnięty, przez co zaraża swoim optymizmem. Dobry policjant interesujący się sprawami innych” – relacjonuje st. asp. Grzegorz Kuźnicki z gostynińskiej policji.
Mieszkańcy oddając głos na „swojego” kandydata w anonimowych ankietach, wyrażali podziękowania za codzienną służbę, pomoc i zaangażowanie policjantów. 21 lutego w świetlicy gostynińskiej komendy w obecności komendanta powiatowego policji insp. Zbigniewa Włodkowskiego oraz starosty gostynińskiego Tomasza Matuszewskiego i wicestarosty Jana Krzewickiego policjantowi wręczono wyróżnienie i nagrody.

(jac)

Zobacz kolejny artykuł

90-lecie Ligi Ochrony Przyrody

Gostyniński Oddział Ligi Ochrony Przyrody obchodził 90-lecie swojej działalności. Jednym z jej wymiarów jest organizacja …