Najnowsze informacje
anal pump

Dombrowski z brązem

W Katowicach odbyła się ważna impreza międzynarodowa i zarazem jedna z najbardziej prestiżowych imprez kulturystycznych w Europie – Diamond Cup. Wziął w niej udział również gostynianin Damian Dombrowski.
W zawodach w Katowicach uczestniczyło około 300 zawodników z 22 krajów europejskich. Damian wystartował w dwóch kategoriach: junior mens physique over 176 cm oraz mens physique up to 179 cm. Obydwie były bardzo mocno obsadzone, ale Damian doskonale dał sobie radę z konkurencją.
W kategorii juniorów Dombrowski zakończył swój występ na trzecim miejscu ze stratą jednego punktu do drugiej pozycji. Natomiast w seniorach, gdzie był jednym z najmłodszych zawodników, zakończył start na czwartym miejscu.
Sportowiec z Gostynina uważa, że odniósł ogromny sukces, ponieważ debiutował na scenie międzynarodowej. Teraz kończy swój sezon startowy i rozpoczyna przygotowania do kolejnych zawodów, które odbędą się już w 2018 r. A póki co sportowiec z Gostynina służy profesjonalną pomocą, gdy chodzi o poprawę kondycji fizycznej i formy.

(eg)

Zobacz kolejny artykuł

Promocja słownika na Zamku – 530 biografii

„Gostyniński Słownik Biograficzny” pod redakcją dr Barbary Konarskiej-Pabiniak, zawierający 530 biogramów osób związanych z Gostyninem, …