Najnowsze informacje

Andrzej Reder na emeryturze

Wraz z końcem roku szkolnego na emeryturę przeszedł wieloletni dyrektor Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego Andrzej Reder. W zawodzie nauczyciela przepracował 40 lat.
Andrzej Reder przepracował w zawodzie nauczyciela 40 lat, natomiast na stanowisku dyrektora 20 lat. Żegnali go uczniowie GCE, nauczyciele, pracownicy administracji, absolwenci, a także władze samorządowe. Uroczystość zbiegła się z zakończeniem roku szkolnego. Jednym z punktów programu było odebranie z rąk dyrektora dyplomów przez uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce.
W czasie pożegnalnego spotkania zaproszeni goście, a wśród nich burmistrz Gostynina Paweł Kalinowski, w ciepłych i serdecznych słowach żegnali swojego kolegę, współpracownika i przyjaciela, wspominając z nostalgią minione lata. Uczniowie przygotowali z tej okazji program słowno-muzyczny, dedykując go odchodzącemu na emeryturę dyrektorowi.
Zarząd Powiatu Gostynińskiego, który prowadzi GCE, ogłosił już konkurs na stanowisko dyrektora Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego. Nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi Andrzeja Redera.
Gostynińskie Centrum Edukacyjne przy ul. Polnej w Gostyninie szkoli młodzież w 21 specjalnościach, między innymi takich jak: kierowca mechanik, elektryk, stolarz, cukiernik czy sprzedawca.

(eg)

Zobacz kolejny artykuł

20 lat współpracy z Langenfeld

W Gostyninie zainaugurowano obchody 20. rocznicy partnerstwa z niemieckim miastem Langenfeld. Miasto gościło z tej …