Najnowsze informacje

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Koncert Narodowej Opery z Odessy
29 stycznia (czwartek) o godz. 19.00 w Teatrze Dramatycznym (ul. Nowy Rynek 11) z koncertem wystąpi Narodowa Opera z Odessy. W programie znane i lubiane arie operowe i operetkowe oraz tradycyjne pieśni narodowe Ukrainy. Bilety 90 zł.

Sylwester z Orkiestrą
31 grudnia (czwartek) o godz. 18.00 i 21.00 w Szkole Muzycznej (ul. Kolegialna 23) rozpocznie się koncert „Sylwester z orkiestrą – Przetańczyć całą noc”. Wystąpią: Beata Rybotycka (śpiew), Jacek Wójcicki (śpiew) oraz Płocka Orkiestra Symfoniczna. Prowadzenie – Zbigniew Górny. W programie piosenki z repertuaru Marka Grechuty, Kabaretu Starszych Panów, przeboje filmowe i musicalowe oraz evergreeny polskiej i światowej sceny muzycznej.

Sylwester w NK Przedwiośnie
31 grudnia (czwartek) o godz. 21.00 w NovymKinie Przedwiośnie (ul. Tumska 5a) rozpocznie się „Sylwester w NK Przedwiośnie”, a w nim przedpremierowy pokaz filmu „Słaba płeć?”. Dodatkowo przewidziano drobny poczęstunek oraz toast lampką szampana.

Maraton Sylwestrowy
31 grudnia (czwartek) o godz. 22.00 w Kinie Helios (ul. Wyszogrodzka 144) odbędzie się Maraton Sylwestrowy. Do wyboru dwa zestawy. Pierwszy to filmy „Moje córki krowy” i „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. Drugi zestaw zawiera filmy „Słaba płeć?”i „Sekret w ich oczach”. W przerwie o północy wspólny toast noworoczny z lampką szampana.

Spacerkiem po… ulicach Płocka
2 stycznia (sobota) o godz. 16.00 spod pomnika Władysława Broniewskiego ruszy wycieczka z przewodnikami Duces Mazovie w ramach cyklu „Spacerkiem po… ulicach Płocka”. Zebrani poznają genezę powstania Skarpy Wiślanej, a także przyczyny osunięć niszczących zamek i miasto. Spacer zakończy się w Restauracji Starzyński.

Giełda samochodowa
3 stycznia (niedziela) w godz. 4.00–12.00 na targowisku (ul. Bielska 56/65) przewidziana jest giełda samochodowa. Będzie możliwość obejrzenia ponad 500 aut oferowanych przez wystawców.

Maleńka miłość
6 grudnia (środa) o godz. 19.00 w Katedrze w koncercie pt. „Maleńka miłość zbawi świat” wystąpią Anna Koźlakiewicz, Jarosław Domagała oraz Henryk Jóźwiak. BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Podpowiadamy, gdzie się wybrać…

Prawo pracy w praktyce 24 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00 Towarzystwo Naukowe Płockie (pl. Narutowicza …