Najnowsze informacje

Kto wygrał wśród czytelników

Na to wydanie Tygodnika Płockiego czekali z niecierpliwością ci czytelnicy, którzy poprzez wysłanie kuponów lub SMS-ów zdecydowali się wziąć czynny udział w Plebiscycie „Z Tumskiego Wzgórza – Wydarzenie Roku 2016”. Tak jak obiecywaliśmy, nagrodzeni zostaną ci, którzy oddali najwięcej głosów (patrz regulamin na stronie internetowej TP – przyp. autora). Trzy główne nagrody– karty paliwowe, każda o wartości 700 zł, ufundowane przez PKN ORLEN, ucieszą naszych czytelników w Płocku, Bielsku i Nowym Miszewie.

Najwięcej głosów ze wszystkich czytelników TP biorących udział w głosowaniu oddała Krystyna Chyba z Bielska. Była zaskoczona naszym telefonem z informacją o nagrodzie, ale też bardzo szczęśliwa. – Z dumą chcę powiedzieć, że swoje głosy w kategorii „W regionie” oddawałam na inwestycję w Bielsku, czyli nowy budynek przedszkola. Bardzo się ucieszyłam, kiedy to wydarzenie otrzymało Nominację Kapituły i postanowiłam, że zrobię wszystko, aby było jak najwyżej w głosowaniu czytelników. A że przy okazji zdobyłam główną nagrodę? Podwójna radość!
Kolejną czytelniczką pod względem ilości oddanych głosów była Barbara Szafraniec z Płocka. Także nie kryła swojej radości z głównej wygranej – karty paliwowej PKN ORLEN. – Głosowałam w kategorii „Kultura” na Ryszarda Wolbacha, konkretnie na 40-lecie jego działalności artystycznej. Dlaczego? Bo uwielbiam jego twórczość. Pani Basia nie poprzestała na głosowaniu na Wydarzenie Roku 2016 tylko w jednej kategorii. Na kuponie „skreślała” także wznowienie działalności Muzeum im. Stanisława Murzynowskiego w Murzynowie.
Trzecia karta paliwowa powędruje do Piotra Potyry z Nowego Miszewa. Pan Piotr stawiał na zakończenie budowy Płockiego Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnego w kategorii „Inicjatywy gospodarcze i społeczne”. Jego zdaniem był to bardzo celny projekt zgłoszony do budżetu obywatelskiego Płocka.

Te trzy wymienione osoby odbiorą swoje nagrody w piątek, 7 kwietnia podczas uroczystej Gali w Domu Technika, wieńczącej nasz Plebiscyt. Właśnie wysyłamy do nich zaproszenia. Pozostałych czytelników TP biorących udział w zabawie zapraszamy jak najszybciej po odbiór nagród do redakcji Tygodnika Płockiego.
Oto zdobywcy poszczególnych nagród w kolejności zależnej od ilości oddanych głosów: 1. Krystyna Chyba – karta paliwowa PKN ORLEN o wartości 700 zł, 2. Barbara Szafraniec, Płock – karta paliwowa PKN ORLEN o wartości 700 zł, 3. Piotr Potyra, Nowe Miszewo – karta paliwowa PKN ORLEN o wartości 700 zł, 4. Piotr Damaziak, Płock – kuchenka mikrofalowa, 5. Renata Szara, Goślice – tablet, 6. Karolina Wojciechowska, Różyce – sokowirówka, 7. Katarzyna Kędzierska, Płock – nawigacja samochodowa, 8. Justyna Małkiewicz, Płock – mikser, 9. Andrzej Wiśniewski, Brochocinek – toster, 10. Iwona Kędzierska, Płock – suszarka do grzybów, 11. Agata Zazga, Płock – wideorejestrator samochodowy, 12. Aleksandra Brzozowska, Borowiczki – mata masująca zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej, 13. Anna Wiśniewska, Płock – wideorejestrator samochodowy.
Kolejne 10 osób otrzyma bony zakupowe – każdy o wartości 100 zł – do Salonu Bielizny „Uciecha” przy ul. Królewieckiej 28. Oto wygrani: 14. Sebastian Tchórz, Płock, 15. Zofia Brzozowska, Borowiczki, 16. Stanisław Jasiński, Gąbin, 17. Marzenna Siałek, Nowe Proboszczewice, 18. Iwona Rakowska, Bodzanów, 19. Monika Rybicka, Płock, 20. Stanisław Olszewski, Żukowo, 21. Marcin Błaszczak, Zglenice, 22. Andrzej Wiśniewski, Płock, 23. Roman Garncarek, Płock.

Kolejne 20 to zestawy upominkowe od jednego z naszych sponsorów, czyli Browaru Kasztelan. Uściślijmy: są stosunkowo ciężkie, zatem jeśli niektóre z nich trafiły do pań, to proponujemy, żeby o pomoc w ich odbiorze w redakcji Tygodnika Płockiego poprosić mężczyzn. Pewnie będą zadowoleni, szczególnie, że zapowiada się ładna pogoda, idealna do zorganizowania grilla… Oto kolejni wygrani: 24. Iwona Typiak-Kowalska, Płock, 25. Małgorzata Akimow, Płock, 26. Małgorzata Witkowska, Kiniki, 27. Ireneusz Kobyliński, Płock, 28. Elżbieta Kujawska, Płock, 29. Dawid Borowski, Płock, 30. Jadwiga Fenciak-Wiśniewska, Borowiczki Pieńki, 31. Dominika Skierkowska, Drobin, 32. Maria Głowacka, Słupno, 33. Ryszard Nazarjew, Płock, 34. Ewa Strzelczak, Mąkolin, 35. Bartosz Śliwiński, Płock, 36. Agnieszka Adryjańczyk, Płock, 37. Kazimiera Nowicka, Płock, 38. Stanisław Nowicki, Płock, 39. Rafał Graczyk, Słupno, 40. Krzysztof Cegłowski, Mikołów, 41. Ewa Kozłowska, Płock, 42. Elżbieta Rakowska, Płock, 43. Izabela Istal, Lelice.
Tak jak obiecywaliśmy, nagrodziliśmy w sumie 43 osoby. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w głosowaniu pozostałym uczestnikom. Szansa na kolejne nagrody już za rok, w kolejnej edycji naszego Plebiscytu.

 

Wymienione powyżej osoby zapraszamy po odbiór nagród do naszej redakcji (Stary Rynek 27). Główne nagrody – karty paliwowe wręczymy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w najbliższy piątek w Domu Technika. Tak też zakończy się tegoroczna edycja Plebiscytu. Wręczymy nominacje (po 10 w każdej kategorii), a także ogłosimy zwycięzców w każdej z tych kategorii. Otrzymają oni od nas piękne, ręcznie wykonane przez artystę ludowego miedzioryty. Obszerna relacja z Gali w następnym numerze TP.
Szat

Zobacz kolejny artykuł

Czytelnicy TP docenili szpital wojewódzki

W jubileuszowej, dziesiątej edycji gali Tygodnika Płockiego „Z Tumskiego Wzgórza” – wydarzenie roku 2016 postanowiliśmy …