Najnowsze informacje

Oddaj głos – ostatnia szansa!

Czy wszyscy zainteresowani wypełnili kupony albo wysłali SMS-y? To ostatni już moment, by oddać głos na swojego faworyta w plebiscycie na Wydarzenie Roku 2016 „Z Tumskiego Wzgórza”. Przypominamy: SMS-y i kupony muszą do nas trafić do czwartku, 24 marca, do godz. 9.00 – tak od początku napisane jest w regulaminie dostępnym na stronie internetowej TP. Przy okazji prostujemy wybryk chochlika drukarskiego, który w ostatnim numerze TP datę 30 marca przekształcił nam w 24 marca. O tym, że warto głosować przekonują członkowie Kapituły Plebiscytu.

Joanna Banasiak
dyrektor Książnicy Płockiej
 
Dlaczego warto głosować w Plebiscycie „Z Tumskiego Wzgórza”?  Czasem do tego, by poczuć się lepiej we własnej miejscowości potrzeba nowej drogi, kolejnych miejsc pracy, a czasem wystarczy wygrany mecz, piękny koncert czy spotkanie z ciekawym człowiekiem. A to wszystko zapewniają nam nominowani do nagród w każdej z czterech kategorii Plebiscytu. Ich działania nie miałyby sensu, gdyby nie udział i entuzjazm ludzi, do których są skierowane. I dlatego zwycięzcami w tym konkursie jesteśmy wszyscy: nominowani i głosujący. Już wygraliśmy! Jednak ponieważ głosowanie trwa, to bardzo proszę, „pamiętajcie o ogrodach, przecież stamtąd przyszliście“…

Krzysztof Izmajłowicz
prezes Izby Gospodarczej Regionu Płockiego
 
To już kolejna edycja plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza”. Jest ona jasną informacją dla samorządowców, przedsiębiorców, twórców kultury, co dla Państwa jest najważniejsze, co Państwu się podoba, jak Państwo postrzegacie różnorakie przedsięwzięcia realizowane w naszym mieście i naszym regionie. Państwa głosy mogą spowodować ukierunkowanie rozwoju Płocka i regionu w następnych latach.

Wioletta Kulpa
pełnomocnik prezesa PKN ORLEN ds. społeczności lokalnej
 
W tym roku po raz pierwszy zasiadam w imieniu PKN ORLEN w zaszczytnym gremium Kapituły. Mam świadomość, jak wiele wykonywanych jest działań na różnych płaszczyznach przez samorządy, organizacje pozarządowe, pasjonatów. Dlatego tak istotne jest dostrzeganie poprzez działalność Tygodnika Płockiego w plebiscycie „Z Tumskiego Wzgórza” wybranych, bo oczywiście nie wszystkich. Bardzo serdecznie zachęcam do udziału w głosowaniu na nominowanych w poszczególnych kategoriach, to dzięki Państwa głosom zostanie wybrane najważniejsze wydarzenie. Jestem przekonana, że dziś oddany głos na jedno z wybranych wydarzeń minionego roku stanie się jeszcze większym motorem do działania dla tych, którzy podejmują się kolejnych wyzwań.

Adam Mieczykowski
dyrektor Płockiej Orkiestry Symfonicznej
 
To ostatni moment, aby zmobilizować się i oddać swój głos w plebiscycie ,, Z Tumskiego Wzgórza”. Tegoroczna edycja pokazuje, jak dużo dzieje się w naszym mieście i regionie. Wszystkie wydarzenia są ważne i potrzebne, ale szczególnie gorąco zachęcam do głosowania na nominacje w kategorii ,, Kultura”. Rok 2016 obfitował w szereg wspaniałych wydarzeń i z pewnością wszystkie zasługują na wyróżnienie.

Roman Siemiątkowski
zastępca prezydenta Płocka
 
To już 10., jubileuszowa edycja plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza”. To ważne wydarzenie na stałe wpisało się w krajobraz Płocka. Każdej edycji towarzyszą wielkie emocje. Już sama nominacja jest znaczącym wyróżnieniem dla nominowanych. Z doświadczenia wiem, że każdy, dosłownie każdy głos może mieć znaczenie dla ostatecznego wyniku. W poprzednich edycjach okazywało się, że o sukcesie lub jego braku decydowało kilka głosów. Dlatego warto o nie zabiegać do samego końca.

Iwona Sierocka
wicestarosta płocki
 
Plebiscyt „Z Tumskiego Wzgórza” już na stałe wpisał się w kalendarz całego naszego regionu i w świadomość jego mieszkańców. Wiem, że wielu z Państwa co roku z niecierpliwością czeka na moment, kiedy Tygodnik Płocki ogłosi kolejną edycję tego wyjątkowego konkursu. Nic dziwnego – zaszczytem jest zarówno nominacja, jak i możliwość oddania głosu na osobę, wydarzenie czy inwestycję bliskie sercu. Zachęcam Państwa, by korzystać z tego przywileju!

Marcin Zawadka
wójt Słupna
 
Głosuj na wydarzenia roku w plebiscycie Tygodnika Płockiego „Z Tumskiego Wzgórza”, ponieważ Plebiscyt: promuje wydarzenia z Twojego regionu, inspiruje innych do działania, inicjuje społeczną aktywność, dostrzega i nagradza Twoje zaangażowanie.  Plebiscyt Tygodnika Płockiego nie ma barw politycznych ani granic. Ograniczają go jedynie ramy czasu na oddawanie Naszych głosów. Każda jednak nawet najwspanialsza zabawa musi mieć swój początek i koniec. Nie pozwólmy więc na to, by ktoś decydował za nas.

Zobacz kolejny artykuł

Czytelnicy TP docenili szpital wojewódzki

W jubileuszowej, dziesiątej edycji gali Tygodnika Płockiego „Z Tumskiego Wzgórza” – wydarzenie roku 2016 postanowiliśmy …