Najnowsze informacje

Młodzi inżynierowie będą dyskutować

Kolejna prezentacja dorobku naukowego z zakresu różnych dziedzin inżynierii i zarazem promocja osiągnięć studentów oraz pracowników naukowych odbędzie się w Płockiej Filii Politechniki Warszawskiej. Przygotowana będzie w ramach konferencji naukowej „Młodzi dla Techniki 2017”.
Konferencja wpisuje się w obchody jubileuszu pięćdziesięciolecia Filii Politechniki Warszawskiej w Płocku i stanowi ich integralną część. Odbędzie się w dniach 7-8 września 2017 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku przy ul. Łukasiewicza 17.
Konferencja to okazja do zaprezentowania dorobku naukowego doktorantów, studentów i młodych pracowników naukowych. A także promocja osiągnięć i działalności naukowej młodych badaczy, działających w obszarze budownictwa, inżynierii lądowej, inżynierii środowiska, inżynierii mechanicznej, chemicznej i petrochemicznej. Impreza jest płaszczyzną do wymiany doświadczeń i dyskusji dla doświadczonych i początkujących młodych badaczy, rozpoczynających swoją karierę naukową.
W programie tegorocznej konferencji podjęte będą zagadnienia dotyczące właściwości materiałów budowlanych, mechaniki i modelowania konstrukcji, problemów projektowania i eksploatacji konstrukcji. Przedstawione będą również obszary z dziedziny inżynierii materiałowej, mechanicznej czy technologii chemicznej.

rad

Zobacz kolejny artykuł

Koniec roku w Jagiellonce i Małachowiance

Wysokie średnie, wysoka frekwencja, gratulacje, pochwały i wyjątkowe wyróżnienia dla najlepszych. Jak zawsze w bardzo …