Najnowsze informacje
PŁOCK, SZKOŁY WYŻSZE, UCZELNIE, UNIWESYTET, POLITECHNIKA, BUDYNEK

Dołącz do studentów Politechniki

Na chętnych, którzy chcą zdobyć dyplom Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku czekają jeszcze wolne miejsca. W uczelni ruszyła dodatkowa rekrutacja na studia dzienne inżynierskie i licencjackie na pięciu kierunkach: Budownictwo, Inżynieria środowiska, Mechanika i budowa maszyn, Technologia chemiczna, Ekonomia.
Rejestracja w systemie rekrutacyjnym potrwa do 13 września 2017 r. Do 15 września trwa natomiast rekrutacja na studia zaoczne I i II stopnia oraz studia magisterskie. Dlaczego warto wybierać naukę na kierunkach ścisłych? Jak tłumaczy prorektor Politechniki Warszawskiej prof. Janusz Zieliński: – Rozwijająca się polska gospodarka potrzebuje wielu absolwentów kierunków ścisłych, zwłaszcza inżynierów. Dlatego też działalność dydaktyczna i naukowa naszej Uczelni jest dostosowana do zapewnienia w najbliższych i dalszych latach możliwości zatrudniania absolwentów kierunków technicznych i ekonomicznych.
Działająca już od ponad 50 lat Filia Płock prowadzi studia trójstopniowe – inżynierskie, licencjackie i magisterskie na kierunkach: Budownictwo, Mechanika i budowa maszyn, Technologia chemiczna, Inżynieria środowiska i Ekonomia oraz doktoranckie. Filię w Płocku tworzą dwie podstawowe jednostki organizacyjne PW – Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii oraz Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych – jednostki o uznanej w środowisku szkolnictwa akademickiego pozycji i renomie.
Szczegółowe informacje o zasadach rekrutacji zamieszczone są na stronie www.pw.plock.pl.

rad

Zobacz kolejny artykuł

Koniec roku w Jagiellonce i Małachowiance

Wysokie średnie, wysoka frekwencja, gratulacje, pochwały i wyjątkowe wyróżnienia dla najlepszych. Jak zawsze w bardzo …

Jeden komentarz

  1. Politechnika

    Dyplom jest dyplomem Politechniki Warszawskiej i jest taki sam jak po ukończeniu wydziałów w Warszawie. Nie ma dyplomów Filii w Płocku tylko dyplomy Politechniki Warszawskiej.