Nowe lokale gastronomiczne na osiedlu Podolszyce Południe

Dla każdego coś dobrego
Na Osiedlu Podolszyce Południe pojawił się nowy kompleks gastronomiczny. Mieści się przy pasażu Paderewskiego. To bardzo dobra wiadomość. W tej części miasta brakowało bowiem lokali, do których można w wolnej chwili zajrzeć z przyjaciółmi i rodziną na kawę czy dobry posiłek.
Teraz sytuacja się zmieniła, a do tego mamy od razu trzy opcje do wyboru. W Burrata Pizza&Pasta króluje kuchnia włoska. Obok sztandarowej pizzy z wieloma dodatkami do wyboru, czy makaronów pod różną postacią, znajdziemy w menu także włoskie desery – tiramisu oraz panna cottę. Wszystko przygotowane jest według sprawdzonych włoskich receptur, a to za sprawą Simonluca Sivestri, mistrza kuchni włoskiej.
W lokalu obok dbałości o kuchnię postawiono na gustowny i elegancki wystrój. Jest to również miejsce przyjazne rodzinom. Menu dostosowane zostało do potrzeb dzieci, a także do kolejnej dość wymagającej grupy klientów, jaką są np. wegetarianie. – W miarę potrzeb będziemy dostosowywać się z ofertą do naszych klientów, czy to pod względem kulinarnym, czy też godzin otwarcia lokalu – mówi Joanna Kunka, menadżer nowego kompleksu gastronomicznego. Pierwsi goście mieli okazję skosztować specjałów Burrata Pizza&Pasta w zeszłą środę. Dużo wcześniej otwarto pozostałe punkty w tym kompleksie gastronomicznym przy pasażu Paderewsiego. Swoich stałych bywalców ma lodziarnia Malinowa, jak również Bar Krokiet. Pyszne obiady – wręcz jak u mamy w domu – można tu kupić już za 12 zł.
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Strefa ochronna w Wyszogrodzie

Niezwykle groźna choroba jest coraz bliżej Mazowsza Płockiego. Chodzi o afrykański pomór świń (ASF), który …