Najnowsze informacje

Komunikacyjne zamieszanie

„Od 1 stycznia 2016 roku autobusy płockiej Komunikacji Miejskiej nie będą jeździły do gminy Słupno”. Taki komunikat zaskoczył w pierwszej połowie grudnia mieszkańców gminy, którzy korzystają z linii autobusowych numer 12, 25, 27, 28 i 30. Na szczęście samorządowcom ze Słupna i Płocka udało się osiągnąć porozumienie. Na półtora tygodnia przed Bożym Narodzeniem niekorzystna dla mieszkańców gminy Słupno decyzja została zmieniona. Po 1 stycznia autobusy KM do gminy Słupno pojadą na dotychczasowych zasadach. W drugim kwartale przyszłego roku ceny biletów dla mieszkańców gminy mogą zostać obniżone.
Cała historia rozpoczęła się około 10 grudnia od krótkiego komunikatu. – Z powodu wypowiedzenia umowy przez gminę Słupno nasze autobusy nie będą już jeździły na jej teren – informowała rzecznik prasowy Komunikacji Miejskiej Anna Kicińska. Informacje potwierdziły służby prasowe Urzędu Miasta. (jac)

Zobacz kolejny artykuł

Cud, że nie doszło do tragedii

Płoccy policjanci ustalili kobietę kierującą samochodem volkswagenem new beetle, która na al. Piłsudskiego przejechała na …