Najnowsze informacje

Wypadek, kolizje i pijani kierowcy. Tak minął weekend

W sobotę, 6 maja doszło do wypadku w miejscowości Karwosieki-Cholewice w gminie Brudzeń Duży. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierowca skody na skrzyżowaniu nie zastosował się do znaku STOP i wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu motocyklem. W wyniku zdarzenia kierowca motocykla doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionego weekendu płoccy policjanci odnotowali 22 kolizje drogowe – 18 na ulicach Płocka i cztery na drogach powiatu. Funkcjonariusze zatrzymali również trzech nietrzeźwych kierowców – dwóch w Płocku na ul. Sportowej i Sienkiewicza oraz jednego w Bielsku. Do izby wytrzeźwień odwieziono 31 osób.
Pomiędzy 4 a 5 maja złodzieje włamali się do daewoo lanosa zaparkowanego przy ulicy Warszawskiej w Słupnie. Ukradli między innymi podzespoły silnika, akumulator, lewarek i dwie tablice rejestracyjne. Straty oszacowano na około 2 tysiące złotych.
6 maja ochrona hipermarketu przy ulicy Wyszogrodzkiej w Płocku zatrzymała kobietę podejrzaną o kradzież towarów wartych około 500 złotych.
Pomiędzy 6 a 7 maja nieznani sprawcy ukradli rower, który był przypięty do poręczy przy ulicy Królewieckiej. Straty oszacowano na około półtora tysiąca złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

ORLEN zaprasza na Dni Chemika 2018

PKN ORLEN zaprasza mieszkańców Płocka i okolic na wspólne świętowanie Dni Chemika, które odbędą się …

2 komentarze

  1. Rodzinę poszkodowanego Pana na motorze, proszę o kontakt na adres email: m_kowalczyk80@o2.pl

  2. Mam informacje do przekazania, dlatego proszę rodzinę Potrąconego Pana na motocyklu o wiadomość na email:
    patrycja.legnicka@interia.pl