Najnowsze informacje

Wypadek, kolizje i pijani kierowcy. Tak minął weekend

W sobotę, 6 maja doszło do wypadku w miejscowości Karwosieki-Cholewice w gminie Brudzeń Duży. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierowca skody na skrzyżowaniu nie zastosował się do znaku STOP i wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu motocyklem. W wyniku zdarzenia kierowca motocykla doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek.
W ciągu minionego weekendu płoccy policjanci odnotowali 22 kolizje drogowe – 18 na ulicach Płocka i cztery na drogach powiatu. Funkcjonariusze zatrzymali również trzech nietrzeźwych kierowców – dwóch w Płocku na ul. Sportowej i Sienkiewicza oraz jednego w Bielsku. Do izby wytrzeźwień odwieziono 31 osób.
Pomiędzy 4 a 5 maja złodzieje włamali się do daewoo lanosa zaparkowanego przy ulicy Warszawskiej w Słupnie. Ukradli między innymi podzespoły silnika, akumulator, lewarek i dwie tablice rejestracyjne. Straty oszacowano na około 2 tysiące złotych.
6 maja ochrona hipermarketu przy ulicy Wyszogrodzkiej w Płocku zatrzymała kobietę podejrzaną o kradzież towarów wartych około 500 złotych.
Pomiędzy 6 a 7 maja nieznani sprawcy ukradli rower, który był przypięty do poręczy przy ulicy Królewieckiej. Straty oszacowano na około półtora tysiąca złotych.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Napad na stację paliw w Gąbinie – aktualizacja

Płocka policja potwierdza, że dziś (piątek, 20 kwietnia) około godziny 4.50 doszło do napadu na …

2 komentarze

  1. Rodzinę poszkodowanego Pana na motorze, proszę o kontakt na adres email: m_kowalczyk80@o2.pl

  2. Mam informacje do przekazania, dlatego proszę rodzinę Potrąconego Pana na motocyklu o wiadomość na email:
    patrycja.legnicka@interia.pl