Best Pressure Washer Reviews - Top Pressure Washers & Testshttp://wildnlife.com/Broken CV Boot Protector - Stock replacement, or aftermarket http://www.rival-usa.com/ A state-of-the-art, multimedia vending machine designed for singing and instantly recording your own quality.http://starbooth.com/ Buzzoid - Buy Instagram Likes from $2.97 only!http://instagramfollowerspromotion.com/Steel vs Wood vs Fiberglass vs Aluminum vs ???http://greenlinehybrid.si

Walentynkowe nagrody już czekają

Kochasz? Wyślij życzenia
To ostatni moment, by wysłać życzenia walentynkowe, które zamieścimy we wtorkowym wydaniu „Tygodnika Płockiego”. Oddajemy wam nasze łamy i czekamy na miłosne wyznania. To może być super niespodzianka dla ukochanej osoby, kochanej otwarcie czy też skrycie. Życzenia możecie przesyłać do piątku, 5 lutego, do godz. 14.00 na adres blanka@tp.com.pl.
Nie zapomnijcie się pod nimi podpisać – przynajmniej do wiadomości redakcji, by ułatwić nam kontakt ze zwycięzcami. Dzięki temu będziecie mieli szansę na wygranie fantastycznych nagród, które na pewno umilą Dzień Zakochanych. Są to bilety do NK „Przedwiośnie” oraz do Teatru Dramatycznego oraz niespodzianki ufundowane przez Salon Kosmetyczny „Cleopatra” i Studio Figura w Płocku.
To nie koniec walentynkowych atrakcji. We wtorkowym wydaniu przeczytacie też o miłosnym święcie na starówce, które zgodnie z tradycją odbędzie się w niedzielę, 14 lutego. Zaprasza Urząd Miasta Płocka. Włącza się wiele firm, lokali, a także „Tygodnik Płocki”. Na odważnych czeka wyjątkowy konkurs. Co, jak, gdzie i kiedy, dowiecie się już 9 lutego!
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

„Nowoczesny Płock dla Rodziny – in vitro dla Płocka”

Członkowie płockiego koła .Nowoczesnej stworzyli projekt uchwały obywatelskiej w sprawie przyjęcia programu polityki zdrowotnej „Leczenie …