Najnowsze informacje
anal pump

Posadź drzewo dla Polski

Już dziś – piątek, 21 kwietnia – od godz. 15.00 przed Galerią Mazovia członkowie Polskiego Stronnictwa Ludowego będą rozdawać mieszkańcom powiatu płockiego i Płocka sadzonki drzew. – Każdy, kto wyrazi chęć na posadzenie drzewka w swoim najbliższym otoczeniu, będzie mógł to uczynić, tym samym wesprze szczytny cel, jakim jest troska o ekologiczną Polskę – informują organizatorzy.
„Posadź #Drzewo dla Polski” to akcja organizowana na terenie całego kraju. Drzewka, krzewy, sadzonki są rozdawane za darmo. Jest to protest w odpowiedzi na masowe wycinanie zieleni, które spowodowała liberalizacja przepisów dotyczących wycinki drzew. Jednocześnie promowane jest sadownictwo, dbałość o naturę i otaczające nas środowisko.
Do udziału zapraszają między innymi starosta płocki Mariusz Bieniek, wicestarosta Iwona Sierocka, członkowie zarządu Powiatu Płockiego, przewodniczący Rady Powiatu Lech Dąbrowski, Radni powiatowi i miejscy.
Patronat nad ogólnopolską akcją sprawuje poseł na Sejm RP Piotr Zgorzelski.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Wyjątkowo spokojna środa

Ostatnia doba została oceniona przez płockich policjantów jako spokojna. Odnotowali dziewięć kolizji drogowych – sześć …