Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03–20.04)
Dla osób spod tego znaku najbliższy czas będzie spokojny, a nawet radosny, choć bez szczególnych wydarzeń. Pierwsza połowa tygodnia znacznie lepsza i bardziej optymistyczna. Wiadomości, jakie otrzymasz, będą krzepiące i pozwolą mieć nadzieję, że twój plan się powiedzie. Może uda ci się zrealizować jedno z twoich marzeń. W niedzielę zjawią się niezapowiedziani goście.
BYK (21.04–21.05)
W weekend będziesz mógł odpocząć od pracy, która zazwyczaj pochłaniała nawet wolne dni. Czeka cię wiele wydatków, więc plany urlopowe przełożysz na później, za to powzięte decyzje przyniosą ulgę. Możesz liczyć na wspierającego partnera. Potrafi wysłuchać i służyć dobrą radą. Nadchodzącą sobotę spędzisz w towarzystwie dawno niewidzianych przyjaciół.
BLIŹNIĘTA (22.05–21.06)
Czas wykazać się zdolnościami dyplomatycznymi w sprawie, która – jak sądziłeś – już dawno się skończyła. Niestety, trzeba będzie jeszcze trochę się pomęczyć. Nie powinno cię martwić milczenie Byka, który jest po prostu bardzo zajęty. W sprawach finansowych będzie się wiodło coraz lepiej. Nadarzy się okazja zarobienia w krótkim czasie pokaźnej sumy.
RAK (22.06–22.07)
Niebawem zdarzy się coś, czego zupełnie się nie spodziewasz, ale powodzenie w interesach gwarantowane. Będziesz mógł poczytać sobie jako osobisty sukces fakt, że ktoś kolejny raz poprosi cię o radę i pomoc. Zaczniesz działać szybko i zdecydowanie, a co najważniejsze z dobrym skutkiem.
LEW (23.07–22.08)
Od jakiegoś czasu zerka w twoją stronę ktoś spod znaku Wodnika, ale jest nieśmiały i nie lubi dostawać kosza. Zastanawiasz się, czy podjąć obiecującą grę i ośmielić swojego wielbiciela. Warto, bo znajomość ta spełni wiele oczekiwań. W sprawach domowych bez większych zmian. Szara codzienność i trochę nużących obowiązków.
PANNA (23.08–22.09)
Niepokoi cię wiele spraw. Jesteś niezdecydowana i nie wiesz, co dalej robić ze swoim życiem. A czas ucieka i dobrze byłoby zdobyć się na jakieś radykalne rozwiązania. Twój partner jest cierpliwy, ale wymagający, liczy na wzajemność i chce, abyś okazywała mu więcej zainteresowania. Piątek będzie wyjątkowo udany, wydarzy się coś, co nazywamy szczęśliwym zbiegiem okoliczności.
WAGA (23.09–23.10)
Jeśli zamierzasz mało czasu poświęcać swoim bliskim, to ich o tym uprzedź. Mogą się o ciebie po prostu niepokoić. W sobotni wieczór weźmiesz udział w spotkaniu w bardzo kameralnym gronie. Postaraj się zrelaksować w najbliższy weekend, ponieważ już od poniedziałku będziesz miał trochę nowych obowiązków.
SKORPION (24.10–22.11)
Ktoś zbyt mocno interesuje się twoimi problemami i po prostu „szyje ci buty”. Uważaj, bo może z tego powodu wyniknąć sporo nieprzyjemnych incydentów. Zastanów się, jak im zapobiegać w przyszłości. W sobotę jakaś niespodzianka, przygotuj się na udany dzień. W pracy zostaniesz doceniony, postaraj się nie zawieść zaufania i pokładanych w tobie nadziei.
STRZELEC (23.11–21.12)
Wiele spraw w nadchodzącym tygodniu będzie wymagać dogłębnego przemyślenia i niezwłocznego działania. Będziesz mieć okazję do wykazania się refleksem i zdolnościami organizacyjnymi. Nie zrażaj się trudnościami, to tylko drobne przeszkody, które nie mogą zagrodzić ci drogi do celu. Bądź dobrej myśli, wszystko się powiedzie.
KOZIOROŻEC (22.12–20.01)
Czas na wielką i piękną miłość, warto rozejrzeć się wokoło i trochę pomóc szczęściu. Źle znosisz okresy samotności, a uczucie zawsze dodawało ci skrzydeł. Teraz też tak będzie, już w tym tygodniu zarysuje się pewna szansa. W piątek niespodziewanie odwiedzi cię gość z daleka, a nocne z nim rozmowy okażą się wielką przyjemnością.
WODNIK (21.01–20.02)
Jesteś już bardzo zmęczony pracą zawodową i należy ci się urlop. Postaraj się zaplanować kilka wolnych dni, które przeznaczysz wyłącznie na wypoczynek na łonie natury. Kolorowa jesień temu sprzyja. W środę oczekuj telefonu od Skorpiona. W sobotę warto wybrać się na tańce. Najlepszym partnerem będzie Koziorożec.
RYBY (21.02–20.03)
Nie zastanawiaj się zbyt długo nad wydarzeniami minionego tygodnia. Puść w niepamięć niemiły incydent, bo i tak już niczego nie zmienisz. Powinieneś jednak wyciągnąć wnioski na przyszłość. W pracy czeka cię próba sprawności i operatywności. Zyskasz wiele w oczach innych, szczególnie przełożonych.

 

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03–20.04) Odczujesz nagły przypływ energii, dzięki czemu uda ci się wcielić w życie wszelkie …