Najnowsze informacje

Szybki PIT

Czas najwyższy rozliczyć się z fiskusem. Pomoże w tym Galeria Wisła. Wraz z płockim Urzędem Skarbowym organizuje akcję „SZYBKI PIT!”. Każdy, kto odwiedzi Galerię Wisła 24 i 25 marca w godzinach 12.00–20.00, będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji przy rozliczeniach oraz bezpłatnie wypełnić deklarację PIT za 2016 rok.
Co roku zainteresowanie akcją jest bardzo duże, dlatego galeria ją kontynuuje. – Na specjalnych stanowiskach będzie można skorzystać z pomocy pracowników Urzędu Skarbowego, dowiedzieć się o przysługujących ulgach i złożyć zeznanie podatkowe za pomocą e-deklaracji – informuje Magdalena Michalska, przedstawiciel Galerii Wisła.
Pracownicy Urzędu Skarbowego udzielą też zainteresowanym pełnej, profesjonalnej informacji. Pomogą przygotować oraz wysłać rozliczenie podatkowe w formie elektronicznej.
Należy tylko mieć przy sobie dowód osobisty oraz wszystkie informacje uzyskane od płatników (pracodawców) za rok 2016. Do wysłania zeznania przez Internet niezbędne będzie też przyniesienie ze sobą rozliczenia PIT za 2015 rok lub dokładnej kwoty przychodu uzyskanego w 2015 r.
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Prace na „Dołku“

Firma EURODOM z Tłuchówka rozpoczęła modernizację kompleksu lokali użytkowych przy ulicy Miodowej 8 w Płocku. …