Najnowsze informacje

Wandale na cmentarzu

Trzech młodych mieszkańców Gostynina wykazało się całkowitą bezmyślnością i brakiem dobrego wychowania, kiedy w Dniu Wszystkich Świętych zaczęli biegać po nagrobkach na gostynińskim cmentarzu.Żeby jeszcze urozmaicić sobie „rozrywkę”, młodzieńcy zaczęli rzucać zniczami.
– Oficer dyżurny naszej jednostki nie mógł uwierzyć, gdy odebrał zgłoszenie o wyrostkach biegających po grobach. Chuligani mają od 16 do 18 lat. Wszyscy byli pijani, u każdego z nich stwierdziliśmy ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Takie zachowanie można tłumaczyć chyba tylko bezmyślnością i wypitym przez nich alkoholem – komendant gostynińskiej policji mł. insp. Jarosław Brach, tak jak i mieszkańcy miasta, nie potrafi ukryć oburzenia tak skandalicznym zachowaniem.
Kiedy na cmentarzu zjawili się policjanci, cała trójka została już schwytana przez przechodniów, funkcjonariuszom zostało tylko przewiezienie wandali do komendy. Najmłodszy z nich stanie przed sądem dla nieletnich, dwoma starszymi zajmie się sąd grodzki.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Mazowiecka policja szuka chętnych do służby

Jeżeli masz co najmniej średnie wykształcenie, jesteś wrażliwy na krzywdę drugiego człowieka, nie zgadzasz się …