Urok płockiej studentki

Na wydziałach Politechniki Warszawskiej w Płocku ładnych dziewczyn nie brakuje. Żeby się o tym przekonać, najlepiej zjawić się na terenie uczelni. Jednak żeby wybrać te najładniejsze, trzeba już konkursu.

W listopadzie odbyła się II edycja wyborów Miss i Mistera w Szkole Nauk Technicznych i Społecznych Politechniki Warszawskiej w Płocku. Wytypowani studenci zjawili się w Auli Gmachu Głównego PW w Płocku. Szybko okazało się, że wśród dziewczyn najwięcej uroku osobistego mają Paulina Gesina z Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych oraz Malwina Marcinkowska z Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii. Dziewczyny z obu wydziałów pojechały reprezentować płocką uczelnię do Warszawy. Finał konkursu odbył się podczas Święta Politechniki Warszawskiej. Jednak tam nie udało się już powtórzyć sukcesu.
Annie Mochockiej, studentce ekonomii PW w Płocku przypadł z kolei w udziale tytuł komplementarny. Została Miss Foto płockiej Politechniki i wygrała sesję fotograficzną u Leszka Uchniewskiego. – Do płockich wyborów zostałam zwerbowana. Nie jestem osobą zbyt pewną siebie, ale taka próba i sprawdzenie własnych sił na pewno podbudowuje – podkreśla studentka.
Anna studiuje w Płocku już drugi rok. Pochodzi z okolic Raciąża. Na czas nauki w Płocku przeniosła się do akademika „Wcześniak”. Swoich studiów nie zamieniłaby na żadne inne. Jej pasją jest kino i taniec. Konkursy piękności nigdy jej nie interesowały, a może jednak powinny?  
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Przyjdź na targi branżowe

Jutro w siedemdziesiątce coś dla monterów i spawaczy Zespół Szkół Technicznych wraz z Centrum Edukacji …