Najnowsze informacje
anal pump

Ratownicy pod okiem kamery

Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza nr 1 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku została wytypowana jako jedna z siedmiu na Mazowszu do programu przygotowywanego przez jeden z kanałów należących do grupy ITI. Przez cztery dni w tygodniu pracy ratowników z naszego miasta będzie się przyglądała ekipa telewizyjna.
Do programu „W akcji” emitowanego przez TVN Turbo wytypowano trzy jednostki PSP z Warszawy oraz po jednej z Piaseczna, Radomia, Siedlec i Płocka.
– Ma to być program cykliczny, pokazujący najciekawsze akcje ratownicze w danym tygodniu. Przez cztery dni w tygodniu do każdej akcji płockich strażaków będzie jechała ekipa telewizyjna. Obraz będzie nagrywany zarówno w jednostce, jak też w czasie dojazdu na miejsce zdarzenia oraz w czasie akcji – zdradza szczegóły Anna Czemerys, rzecznik prasowy komendanta miejskiego PSP w Płocku.
Widzowie będą mogli obserwować obraz nie tylko z kamer obsługiwanych przez operatorów. Minikamera będzie zamocowana także na hełmie dowódcy prowadzącego akcję. Także wydawane przez niego polecenia będą rejestrowane.
Program ma przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na drogach. Będą w nim pokazywane tragiczne skutki wypadków samochodowych. Ma to być przestroga dla użytkowników dróg. 
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Dachowanie samochodu w Bończy

W sobotę, 4 listopada około godziny 8.30 doszło do niebezpiecznego zdarzenia w miejscowości Bończa na …