Best Pressure Washer Reviews - Top Pressure Washers & Testshttp://wildnlife.com/Broken CV Boot Protector - Stock replacement, or aftermarket http://www.rival-usa.com/ A state-of-the-art, multimedia vending machine designed for singing and instantly recording your own quality.http://starbooth.com/ Buzzoid - Buy Instagram Likes from $2.97 only!http://instagramfollowerspromotion.com/Steel vs Wood vs Fiberglass vs Aluminum vs ???http://greenlinehybrid.si

Piwo, kaszanka i śpiew

Już po raz drugi, tym razem w 15-lecie swojej działalności, firma Peklimar 1 maja postanowiła mianować Międzynarodowym Dniem Kaszanki. Nowa tradycja zastępuje starą, ale kaszanka smakuje dziś tak samo, jak przed laty, a może nawet lepiej. W końcu uchodzi niemal za potrawę narodową.Wbrew politycznym konotacjom Peklimar postanowił stworzyć Grupę Trzymającą Kaszankę. Zainteresował nią inne zakłady przetwórstwa mięsa w kraju. Przedstawiciele firmy doszli do wniosku, że kaszanka to produkt, którym z powodzeniem mogą pochwalić się Polacy w Unii Europejskiej. Dlatego 1 maja postanowili zastąpić dniem biesiady, w którym najważniejsza jest właśnie swojska kaszanka.
Z tej okazji Peklimar zapowiada na rynku Starego Miasta w Płocku biesiadę, jakiej miasto jeszcze nie widziało. Początek – od godz. 16.30 w niedzielę 1 maja br. A w programie m.in. koncert akordeonowy, Kapela Weselna, występ zespołu Bayer-Full, Kabaret Pirania. Gwiazdą wieczoru będą słynni Trubadurzy.
Organizatorzy przewidzieli też konkursy dla każdego: “Jaka to melodia? „Śpiewać każdy może (karaoke)”, „Głodny pasibrzuch”, konkurs piwny i „Ile kasy jest w kaszance?” Zapewniają stoły biesiadne i scenę do tańca. Obiecują, że impreza odbędzie się bez względu na pogodę. Jej szczegóły można znaleźć na stronie internetowej: www.1maja.com.

(eg)

Zobacz kolejny artykuł

fot. Rafael Dominik

To był strzał w dziesiątkę

Wiadomość o planowanej na każdy piątek, zorganizowanej przez Fundację Revita „Potańcówce na Starówce”, nie dotarła …