Najnowsze informacje

Kasztanowa do budowy

Mieszkańcy ulicy Kasztanowej w Imielnicy doczekają się jezdni i chodników z prawdziwego zdarzenia. Przetarg na budowę odcinka od Harcerskiej do Leszczynowej został już ogłoszony przez Urząd Miasta. Oferenci mają czas na składanie dokumentów do 22 listopada.Pierwszy etap budowy przewiduje wykonanie nawierzchni wraz z infrastrukturą techniczną. Zaplanowano wybudowanie jezdni o szerokości 5,5 metra z chodnikami o szerokości 1,5 metra po obu stronach. Ulica i chodniki zostaną wyłożone kostką brukową.
W czasie modernizacji wykonane zostanie przedłużenie kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Wszystkie prace, i to chyba najlepsza wiadomość dla mieszkańców Kasztanowej, muszą zakończyć się do 30 czerwca przyszłego roku. Tak przynajmniej zakłada inwestor, czyli Urząd Miasta. Wartość robót oszacowano na ponad trzysta tysięcy złotych i za taka kwotę będą musieli je zrobić wykonawcy.

(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Wielkie serca, tym razem dla wolontariuszy

Tradycyjnie w auli płockiego Ratusza prezydent Płocka Andrzej Nowakowski spotkał się z wolontariuszami Wielkiej Orkiestry …