Najnowsze informacje

Jeśli pogoda dopisze, od 20 grudnia idziemy… Na lodowisko

Jak co roku na środku Starego Rynku od godzin porannych do wieczora będzie działało lodowisko, na które spółka ARS zaprasza małych i dużych, umiejących jeździć i dopiero chcących się nauczyć.
Wszystko zależy od pogody. Jeśli temperatura powietrza będzie zbyt wysoka, to na otworzenie lodowiska trzeba będzie poczekać. Jeśli na dworze będzie zimno, to już od środy na amatorów jeżdżenia na łyżwach będzie czekać jedyny taki obiekt w Płocku.
Dla tych, którzy chcą pojeździć, a nie mają własnego sprzętu, mamy dobrą wiadomość. Ceny w wypożyczalni będą takie same jak przed rokiem. Wypożyczenie kasku to wydatek w wysokości 3 zł, pingwinka dla dzieci – 5 zł, zaś za naostrzenie łyżew trzeba będzie zapłacić 15 zł. W tym roku również będzie można skorzystać z szatni (2 zł).
Godzina pląsania po lodowej tafli również kosztuje tyle samo co przed rokiem. Dzieci zapłacą 5 zł, dorośli – 10 zł. ARS zapewnia, że jeżdżącym czas będzie umilać muzyka.
W zależności od warunków pogodowych lodowisko będzie czynne do końca lutego. Jeśli jednak temperatura będzie zbyt wysoka, zostanie rozmontowane wcześniej.

Jol.

Zobacz kolejny artykuł

Będą nowe witacze

Do 3 stycznia tego roku płocki Urząd Miasta czeka na oferty od firm, które chcą …