Najnowsze informacje

Gdy zawory są zepsute

Kazimierz N. mieszka w Płocku przy ul. Gałczyńskiego. Od 4 lat nie może doprosić się administracji o wymianę zepsutych zaworów w dwóch grzejnikach. W konsekwencji grzejnik w dużym pokoju jest zupełnie zimny, a grzejnik w łazience działa tylko częściowo. A w domu leży niepełnosprawna żona. – Wielokrotnie zwracałem się do administracji z prośbą o wymianę tych zaworów, ale minęły już trzy zimy, a zawory wciąż niewymienione. Ostatnio prosiłem o to robotników, którzy częściowo wymieniali rury w bloku. Wszyscy mi obiecują, że zawory będą wymienione, a my z żoną wciąż mamy zimno w mieszkaniu – narzeka Kazimierz N.
Administracja Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Norwida znała ten problem. Jej pracownica prostuje: – Do nas pan N. zgłosił tę usterkę po raz pierwszy. Wcześniej administracją budynku zajmowała się spółdzielnia Pol-Dom, bo do niej należy połowa bloku. Z naszej strony postaramy się pomóc. Zarząd Wspólnoty wyraził już zgodę na zmianę zaworu w pokoju na nasz koszt, natomiast ten w łazience zostanie prawdopodobnie naprawiony.
Sprawdziliśmy nazajutrz. Administracja obietnicy dotrzymała – w ubiegłą środę wymieniono wadliwe zawory w mieszkaniu Kazimierza N. Czego nie zrobił Pol-Dom, zrobiła administracja Wspólnoty Mieszkaniowej. Dzięki interwencji „TP” rodzina N. będzie mogła mieć przez całą zimę ciepło w mieszkaniu.
(eg)

Zobacz kolejny artykuł

Płocki zakład karny zmienia właściciela

Na początku tego roku nastąpiła zmiana podległości Zakładu Karnego w Płocku. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro …