Best Pressure Washer Reviews - Top Pressure Washers & Testshttp://wildnlife.com/Broken CV Boot Protector - Stock replacement, or aftermarket http://www.rival-usa.com/ A state-of-the-art, multimedia vending machine designed for singing and instantly recording your own quality.http://starbooth.com/ Buzzoid - Buy Instagram Likes from $2.97 only!http://instagramfollowerspromotion.com/Steel vs Wood vs Fiberglass vs Aluminum vs ???http://greenlinehybrid.si

Elektroniczny cmentarz

Choć ludzie tak szybko odchodzą, to czasem chcielibyśmy ich odwiedzić i zapalić świeczkę na grobie. Nawet jeśli ktoś, był na pogrzebie bliskiej osoby, potem często wśród wielu podobnych pomników trudno trafić na właściwe miejsce. Na Cmentarzu Komunalnym w Płocku wkrótce nie będzie takiego problemu.
– Jesteśmy w trakcie kończenia elektronicznej wersji spisu wszystkich grobów na Cmentarzu Komunalnym. Wpisując nazwisko osoby zmarłej, na uruchomionej w tym celu stronie internetowej szybko odnajdziemy na mapie miejsce spoczynku – mówi Ireneusz Drozdowski, dyrektor Zakładu Usług Miejskich „Muniserwis”, zarządzającej płockim cmentarzem.
Takie udogodnienia dostępne będą dla wszystkich zainteresowanych w przyszłym roku. To koniec spisów zeszytowych, które z czasem niszczeją, a przy dużej ilości osób zmarłych utrudniają poszukiwania. Spisy elektroniczne mają to ułatwić i uporządkować.
Na tym nie kończą się zmiany na płockim Cmentarzu Komunalnym. Wyraźną różnicę widać między jego starą a nową częścią, gdzie pojawiła się uporządkowana aleja, ławeczki, a także nowe asfaltowe drogi z oświetleniem.
Pojawiły się też przy bramie przejrzyste tablice informacyjne z zajętymi kwaterami. Będą też 3 nowe kamery do monitoringu dla większego bezpieczeństwa na cmentarzu.  
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

fot. Rafael Dominik

To był strzał w dziesiątkę

Wiadomość o planowanej na każdy piątek, zorganizowanej przez Fundację Revita „Potańcówce na Starówce”, nie dotarła …