Najnowsze informacje
fot. KMP w Płocku

Balcerzak i Rogalski

Płocczanie i mieszkańcy powiatu płockiego mogli oddawać swoje głosy na najpopularniejszych dzielnicowych od 16 grudnia do 9 stycznia. W miniony wtorek w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku zostały ogłoszone wyniki.
Mieszkańcy mogli oddać głos za pomocą krótkiej ankiety, w której należało wpisać imię i nazwisko dzielnicowego oraz krótkie uzasadnienie wyboru. Wypełnioną ankietę następnie musieli wrzucić do jednej z urn, które były umieszczone we wszystkich jednostkach policji w Płocku i powiecie płockim, w siedzibie Urzędu Miasta Płocka oraz w Starostwie Powiatowym.
W Płocku Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2016 został asp. szt. Witold Balcerzak, zdobywając 503 głosy. Na drugim miejscu znalazł się mł. asp. Jarosław Gapiński – 76 głosów, natomiast trzecie miejsce zajął mł. asp. Sławomir Rulak z 32 głosami.
Na terenie powiatu płockiego Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2016 został asp. Paweł Rogalski z Posterunku Policji w Radzanowie, zdobywając 28 głosów. Na drugim miejscu znalazł się sierż szt. Marcin Pawlak z Posterunku Policji w Nowym Duninowie – 21 głosów, a na trzecim miejscu uplasował się asp. szt. Piotr Sylwestrzak z Posterunku Policji w Wyszogrodzie, z 16 głosami.
Podczas uroczystego podsumowania konkursu zastępca komendanta miejskiego policji w Płocku, insp. Stanisław Szcześniak, zwracając się do obecnych na sali dzielnicowych podkreślił, że służba dzielnicowego jest niełatwa, ale jest służbą bardzo potrzebną i przynoszącą wiele satysfakcji. Komendant przekazał wszystkim dzielnicowym podziękowania za dotychczasową służbę, a laureatom złożył gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów zawodowych. (jac)

Zobacz kolejny artykuł

Wielkie serca, tym razem dla wolontariuszy

Tradycyjnie w auli płockiego Ratusza prezydent Płocka Andrzej Nowakowski spotkał się z wolontariuszami Wielkiej Orkiestry …