Najnowsze informacje
fot. Jacek Danieluk

Abonament za parking

Od 1 lutego spółka Inwestycje Miejskie na parkingu przy ul. Sienkiewicza 47 wprowadza abonament miesięczny w wysokości 120 zł. Poza umożliwieniem opłaty abonamentowej warunki korzystania z parkingu nie ulegają zmianie.
Parking czynny jest całą dobę. Opłata pobierana jest za korzystanie z miejsc postojowych w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 17.00. Poza tym terminem parking jest bezpłatny. Opłata godzinowa wynosi 2,00 zł. W przypadku zagubienia biletu wjazdowego istnieje możliwość wyjazdu po opłaceniu biletu awaryjnego.
Na parkingu znajdują się 54 miejsca parkingowe, w tym 2 przeznaczone dla osób niepełnosprawnych, które są zlokalizowane poza strefą pobierania opłat.
Parking wyposażony jest w automatyczny system parkingowy do pobierania opłat według stawki godzinowej: terminal wjazdowy (bileterka wraz ze szlabanem), terminal wyjazdowy (kasa automatyczna wraz ze szlabanem).
Abonament w wysokości 120 zł miesięcznie został już wcześniej wprowadzony przez spółkę na parkingu przy ul. Kościuszki 3a.
Szczegółowe informacje na temat sprzedaży abonamentów udzielane są pod numerem tel. 783 948 696 w dni robocze w godzinach od 7.30 do 15.30. (jac)

Zobacz kolejny artykuł

Rozbudowa ulicy Wyszogrodzkiej w kierunku Warszawy

Poszerzenie ulicy Wyszogrodzkiej na odcinku od Podolszyc do granic miasta jest przez mieszkańców oczekiwane od …